5. 12. 2015

Známe vítěze soutěže o nejkrásnější mikulášskou mašinku

Když jsme vyhlašovali výtvarnou soutěž pro děti, nečekali jsme tak bohatou účast a tak kreativní a nápadité výsledky. Na vědomost se tedy dává, že mikulášská mašinka má svého vítěze!

Jsme překvapeni a máme velkou radost, jak šikovné a nápadité děti se svými učitelkami či rodiči jsou. Účastnilo se hned několik školek a škol ze Sokolovska, např. školka ze Svatavy, z Rotavy, z Kraslic, MŠ Pionýrů ze Sokolova, soukromá škola Mánesova Sokolov, DDM Horní Slavkov a Cheb a další.

Ačkoliv všechna díla byla jedinečná a bylo přetěžké určit vítěze, nakonec jsme se shodli, že vítězem soutěže se stává MŠ SVATAVA – PODLESÍ za úchvatný skládaný vláček. V neposlední řadě chválíme také Honzíka Majneka s krásným keramickým panáčkem.

Všechny práce byly vystaveny v prostorách hradu Hartenberg u příležitosti pořádání oblíbené akce Mikulášská jízda, a tak si je tisíce návštěvníků mohlo prohlédnout. Všichni účastníci obdrží ocenění a nějaké překvapení. Moc a moc děkujeme za účast v soutěži a všechny práce uchováme do hradního archvivu a k příležitostnému prohlédnutí.