3. 10. 2014

Strašidla už si brousí zuby a drápky

V sobotu 4. října od 18 hodin se děti dočkají! Na pohádkovém dvoře nad hradem totiž odstartuje další ročník Hartenberského strašení. A účast strašidel bude opravdu vesmírně pestrá!

Kromě strašidel větrem a tmou po staletí ošlehaných , tj. hradních a obecních, dále strašidel regionálních a pohádkových, přijedou, přilétnou či zjeví se strašidla a bytosti velmi cizokrajná. Strašení se totiž coby posádka UFO zůčastní také studenti z tak vzdálených zemí jako je např. Austrálie, Singapur, Kanada či USA..

Proto milé děti a jejich velectění rodiče, buďte v sobotu večer nadmíru ostražití! Neb byli-li jste po celý rok majiteli zlomyslných skutků či myšlenek, byli- li jste nenapravitelní a zatuchlého či přímo bídného myšlení, nehrozí Vám jen, že Vás vtáhne hradní Lucifer se svými pobočníky zkratkou přímo do pekla, vodníci za šos přímo hradní studní do hlubin tmavého světového oceánu, či chrabří rytíři Vás napraví v katově oprátce nebo na Gilotině, ale je tu reálné nebezpečí, že Vás vesmírní návštěvníci propasírují červí dírou na samotku za samý okraj Vesmíru.

Pokud ale jste měli srdce celoročně na dlani, a opanovali jste myšlenky a skutky lehké a svěží jako jarní tráva, nemusíte se bát ničeho nic! Přeci jen nad vším jako vždy bdí Andělská flotila,co má poslední slovo, co k ruce povolala lesní víly a dobrosrdečné skřítky z pohádek, po kterých se dobře spí!

Vodníci, mumie, čerti, chrabří rytíři, čarodějky, duchové či upíři, lidojedky a mágové,lesní žíňky a pohádkové bytosti se na Vás všechny už nedočkavě těší!!