15. 9. 2018

Hartenberské strašení

6.10 vypukne další ročník oblíbené akce.vStartujeme v 17 hodin na hřišti za školou v Hřebenech,kde bude nachystám také doprovodný program a občerstvení. K dobré zábavě bude hrát kapela Levoruký Eda a kolem 19 hodiny vystoupí Ohnivé divadlo Ignis.

Vstupenky jsou k mání v předprodeji u nás nebo v MDK Sokolov. Vstup na start je číslován a jde se dle pořadí na vstupence.Na jednu hodinu počítáme s průchodem 100–150 dospělých lidi( dětské lístky číslované nejsou) . Pokud nemáte lístky z předprodeje,je možné zakoupit i na místě,ale před vámi půjdou lístky s dřívějšími pořadovými čísly. Návštěvníkům,kteří si zakoupí lístky až na místě tedy doporučujeme dorazit nejdřívě na 19 hodinu ať dlouho nečekají.

Doporučujeme vhodnou obuv a baterku.Zároveň žádáme nesvítit ostatním do očí a to i strašilům,je to velmi nepříjemné. Akce není vhodná pro kočárky a pejsky- ty prosím nechte tentokrát doma.

Na začátku vstupu na trať děti obdrží kartičku odvahy,vyplněnou poté předají v cíli u stánku ,kde smění kartičku za něco dobrého z truhly,buřta a limonádu.U ohniště si buřtíka pak mohou děti opéci.

Parkování bude zajištěno na statku nebo odstavné louce v horní části Hřeben.Prosím dbejte pokynů hasičů a policie.

Je možné přijet i vlakem ,musíte se však dostat nahoru na start a vyzvednout si kartičku. Nejjednodušeji se dostanete tak,že půjdete dopeva podél trati a asi za 300 m je odbočka do lesa nahoru,tudy dojdete do Hřbene .Na rozcestí budou pohádkovější strašidla a ukáží vám kudy na start. Více informací rovněž na FB hradu Hartenberg ve skupině Hartenberské strašení 2018.

Na závěr malé upozornění .Na akci budou pořizovány fotografie pro propagačí účely hradu .Svou přítomností stvrzujete souhas a náhodným vyfocením vaší osoby a zveřejněním fotografie např na webu nebo facebooku hradu Hartenberg.