9. 2. 2016

Fotbal pro rozvoj

S potěšením oznamujeme, že Fotbal pro rozvoj letos opět na Hartenberku pokračuje, a to 5. července od 10h!

I letos na Hartenberg zavítá česko-keňský tým, který rozproudí sportovního ducha s esencí fairplay. V minulých ročnících se utkávaly na den kampaně nadšené týmy z okolí. Tradičním týmem se stal tým místní hřebensko-josefovské omladiny stejně jako tým hartenberských pracovníků s názvem „Hartenberské drsné šrouby,“ ale také tým mezinárodních dobrovolníků. Svůj tým postavil bývalý starosta pan Ladislav Čížek s názvem FC Bzzz a dále se sjely týmy Gymnázia nebo ISŠTE v Sokolově či další zasloužilí účastníci, např. tým Člověka v tísni a další přátelé.

Všichni účastnici spolu dokázali vytvořit úžasné sportovní a zábavní klání, kdy na konci na vítěze čekala cena nejvyšší, a to pohár Fair Play. V loňském roce ho získal tým FC Bzzz. Už se těšíme, kdo ochutná šampaňské z poháru letos.

Na akci jsou vítání jak účastnici, tak diváci. Určitě vás čeká příjemný den, který vám na tváři vyloudí nejeden úsměv. Sportovní klání bude doprovázeno kulturním programem a občerstvením, především hartenberským pi­vem!