Hartenberské strašení 2021

Kdy

25. 09. 2021

V kolik

18:00

Kde

Hrad Hartenberg a okolí

pozvánka

Hartenberské strašení 2021

Opatření covid na akci dle aktuálních doporučení ,děkujeme za pochopení

https://covid.gov.cz/…madnych-akci

Tradiční akce plná strašidel pro odvážné malé i velké dobrodruhy. Letos již 25.9.2021 od 18 hodin vstup 50,– Kč dospělí i děti od 5 let. Pro menší děti akce není nejvhodnější dále nevhodné pro kočárky – stezka vede i lesem stejně tak posíme nechte doma i pejsky. s ohledme na strašidla i další návštěvníky, děkujeme Parkování na hřišti za starou školou, bude označeno. Prosíme neparkujte na návsi na trávníku. Na vstupu udržujte pořadí.

Těšíme se na vás ! Nezapomeňte vhodnou obuv .Pokud jdete za tmy doporučujeme baterku. Čelovky nic moc, svítí strašidlům do očí a ti pak mají po 100 návštěvníku tiky… a jsou ještě hroznější.
Vstupenky jsou k prodeji i na místě,ale nejezdte dřív jak na 19 hodinu pokud je nemáte.
Na podiu u startu bude programek pro děti k zabavení – outeže ,písničky.. Děti za vyplněný lístek,který dostanou u startu obdrží buřtík,čajík a sladkou odměnu v cíli. Moc nám ty děti ,ale předem nestrašte,aby to zvládli?a nemuseli jste se vracet. Parkování na vyznačených plochách,dbejte prosím pokynů hasičů a pořadatelů. Zaparkovat možné bude – hřiště za bývalpu školou, statek dvůr, lhorní část louky v Hřebenech. Prosíme buďte opatrní a ohleduplní. Stejně tak odpadky patří jen do koše nikoliv do lesa atd. Děkujeme za spolupráci


Vstupné

60

Hartenberské strašení 2021