Otevírací doba | Hartenberg

Květen až září je hrad otevřen 

ut- ne- 10 - 17.30 hod

říjen - duben - jen po telefonické domluvě.

 

 Prohlídka s průvodcem je v každou celou hodinu cca 45 min

Od roku 2011 je po letech přístupná nová opravená hradni expozice uvnitř velkého paláce, tvz. donjonu, kde si můžete prohlédnout stálou výstavu stavebně historického průzkumu a expozici mezinárodního dobrovolnictví. 

V jinou dobu je možné sjednat prohlídku po telefonické domluvě na tel: +420 778 030 716,  nebo +420 607 649 997. 

OTEVÍRACÍ DOBA (květen až říjen)

Pro zvídavé návštěvníky máme otevřeno každý den kromě pondělí denně od 10 do 17:30 hodin. Poslední prohlídka je v 16:45, jinak v každou celou hodinu se začátkem v 10 hod. Prohlídka trvá 45 min. V případě, že se netrefíte do začátku prohlídky, můžete se přidat k právě probíhající nebo počkat na další u domečku u věže. Děkujeme a prosíme pejsky na vodítko. Berte v potaz, že procházíte stavbou a je třeba zajistit si i menší děti a hlídat si je, nebo zvážit, kam je možné s nimi jít. V domečku u věže je možné si zakoupit pohledy, upomínkové předměty nebo nějakou drobné očerstvení včetně pití. Provází Žaneta nebo Martina. Děkujeme za pochopení.

V zimním období od 1. října do 30. dubna je hrad veřejnosti uzavřen. Prohlídka je však  možná po telefonické domluvě. Děkujeme za pochopení a těšíme se na jaro.

Vstupné 50,-Kč /osoba od 15 let, důchodci 30,- Kč/ osoba

Výtěžek ze vstupného bude využit na údržby a odměnu průvodci. Děkujeme Vám za vaše příspěvky.