Reportáž o Hartenbergu v regionálním zpravodajství na Primě | Hartenberg

Reportáž o Hartenbergu v regionálním zpravodajství na Primě

04. června, 2010
Reportéři z TV Vřídlo se vydali na Hartenberg, aby natočili  zahájení mezinárodní dobrovolnické sezony na hradě. Reportáž byla odvysílána na TV Prima v páteční odpoledne a uložena do archivu regionálního zpravodajství. 

 

Lou z Marseille a „Johnny“ z Koree se podělili o své zážitky z průběhu prvního letošního kempu, a i skrze deštivé a sychravé počasí neupadali na mysli a pochvalovali si nejen průběh kempu, ale i krásy celého našeho regionu.

    Smysluplnost dobrovolnictví vidí v pomoci místům, kde je to zapotřebí, ale také třeba ve vzájemném poznávání a setkání jiných kultur. Mladí lidé, kteří na Hartenberg jezdí si bez vyjímky přejí žít ve  smysluplném a bezpečném světě a neváhají přiložit ruku k dílu tam, kde je projekt osloví. Po svém příjezdu domů si pak prohlížejí fotografe, vyprávějí a dělí se o své zážitky s bližními i kamarády, kteří pak mnohokráte neodolají a vydají se napříště stejným směrem. 

    Propagace jejich přínosu projektům, regionu a především dobré věci se počítá, získává nové nadšence a zvyšuje povědomí o dobrovolnictví u široké veřejnosti. TV Vřídlo patří za tento dobrý počin poděkování.