Patrimonium pro Futuro | Hartenberg

Patrimonium pro Futuro

21. září, 2016

Hartenberg získal prestižní památkové ocenění

U příležitosti slavnostního udílení cen v oblasti památkové péče ČR  Patrimonium pro Futuro 2016 se ve středu 21.9.2016 v malebném zámku v Náměšti nad Oslavou hradní osazenstvo  velmi zaradovalo, neboť se právě Hartenberku podařilo v kategorii "Záchrana památky" získat tuto prestižní cenu, na kterou jí nominovalo územní pracoviště NPU Loket. Tímto velmi děkujeme za nominaci a důvěru a zároveň děkujeme všem, kteří se na hradě  zapojili do záchranných prací.

Připomínáme, že se na záchraně podíleli tisíce dobrovolníku z více než  72 zemí světa, ale také odborníci, zaměstnanci, sociální podnik Hartenberg a další přátelé a kamarádi a nesporně především kastelán hradu Béďa Loos. Všem patří velké poděkování . Velice se vážíme vší vaší pomoci, ale i třeba dobré myšlenky  a přání a že jich letos bylo...Držte nám palce i nadále, protože důvěra nám pomáhá u téhle obrovské , ale krásné dřiny.

Hrad postupně nabízí stále nové a nesmírně zajímavé prostory i příhěhy a my se s mimi rádi podělíme kdykoliv na hrad Hartenberg zavítáte.

 

Děkují  hradní srdcerváči z Hartenberku

 

https://www.npu.cz/cs/npu-a-pamatkova-pece/npu-jako-instituce/zpravy/18044-patrimonium-pro-futuro-zna-viteze