Mikulášské poděkování | Hartenberg

Mikulášské poděkování

03. prosince, 2016

Není na to, když se spojí síly! Studenti Střední Źivnostenské školy v Sokolově a děti, učitelky a maminky z 1.Mateřské školky Pionýrů ze Sokolova se zapojili do příprav a realizace Mikulášské jizdy.

Málokde potkáte tolik strašlivých čertů a čertic s dobrým srdcem ! Přes dvacet studentů SŽŠ ze Sokolova v čele s jejich učitelkami obsadily tentokrát  čertovské stanoviště pod skalou  a v neposlední řadě  zastaly i některé  Mikuláše a andílky u výdeje balíčků. Již několikátým rokem se tak dobrovolníci z této sokolovské školy stali nedílnou součástí naší akce  pro veřejnost. Zase jiným,ale také moc pěkným počinem nás počastovala 1 MŠ Pionýrů Sokolov, která již druhým rokem zajistila ozdoby, které zdobily strom na pohádkovém dvoře. Celé dva týdny vyráběly paní učitelky s maminkami a dětmi  ozdoby z plastů a namalovanými motivy. Děkujeme především paní ředitelce Alence Machulkové a celému kolektivu.

Na přípravě a realizaci akce se podílejí desítky dalších dobrovolníků z řad místních občanů, přespolních kamarádů a krásné a proslulé nádražní peklo zajištují ochranci přírody z Chodova, kteří jsou s námi od samého počátku konání Mikulášských jízd.

Všem patří ohromný dík!